Coś poszło nie tak

Spróbuj ponownie lub wróć na stronę główną

Stawiasz pierwsze kroki
i nie wiesz w co inwestować?

Skorzystaj z kreatora portfela
 • Ustal jakim inwestorem jesteś i poznaj swoją tolerancję na ryzyko
 • Dowiedz się, na co możesz liczyć inwestując w długim terminie
 • Zobacz jaka powinna być struktura Twoich inwestycji
 • Dobierz fundusze pasujące do Twojego profilu

Znasz się na rzeczy i wiesz
jak inwestować w fundusze?

Szukasz najlepszych funduszy na rynku?

Przejdź do katalogu funduszy
 • Wybieraj fundusze korzystając z filtrów, narzędzi i ocen
 • Porównuj wybrane fundusze w intuicyjnej Porównywarce
 • Zapamiętuj swoje wybory dodając fundusze do Obserwowanych
 • Ustalaj strukturę inwestycji w Koszyku i kupuj nie wychodząc z domu

Chcesz nauczyć się
inwestować bez ryzyka?

Zacznij od strefy treningowej
 • Inwestuj wirtualne pieniądze w realne fundusze
 • Wypróbuj narzędzia do zarządzania inwestycją
 • Zdobądź doświadczenie w inwestowaniu

Jak to działa?

KupFundusz.pl pomoże Ci zarządzać portfelem inwestycyjnym przy użyciu unikatowych na polskim rynku i jednocześnie prostych w użyciu narzędzi analitycznych

Wybieraj, porównuj i zdecyduj

w co i kiedy zainwestujesz

Monitoruj swoją inwestycję

na bieżąco w serwisie lub poprzez alerty wysyłane na maila

Stwórz
portfel inwestycyjny

samodzielnie lub skorzystaj z kreatora

Korzystaj z narzędzi

analizujących wyniki i bieżącą kondycję inwestycji

Kontroluj swoją inwestycję

pod kątem zgodności z portfelem modelowym

Analizuj portfel

przez pryzmat całej inwestycji lub każdego funduszu z osobna

Analizuj portfel

przez pryzmat całej inwestycji lub każdegofunduszu z osobna

Dlaczego my?

Innowacyjne narzędzia analityczne

Na naszej platformie inwestycyjnej znajdziesz wiele narzędzi, ocen i wskaźników, które umożliwiają optymalny wybór funduszy, ich wzajemne porównanie oraz szczegółową analizę.

Ponad 100 topowych funduszy

Masz do dyspozycji ponad 100 najlepszych funduszy z 14 różnych towarzystw. Dzięki temu możesz inwestować w różne klasy aktywów, zarówno krajowe, jak i zagraniczne. Cały czas pracujemy nad tym, by zwiększać liczbę towarzystw, które z nami współpracują. Chcemy, aby nasi Klienci mogli wybierać z jak najszerszej oferty funduszy dostępnych na polskim rynku.

Bezpłatne doradztwo

Nie zostawimy Cię sam na sam z funduszami. W serwisie KupFundusz.pl znajdziesz narzędzia, które umożliwią Ci w pełni świadome podejmowanie decyzji. Skorzystaj z usługi bezpłatnego doradztwa inwestycyjnego i wybieraj fundusze zgodnie ze swoim profilem inwestycyjnym.

Bezpieczeństwo Twojej inwestycji

Zgodnie z przepisami ustawy o funduszach inwestycyjnych, KupFundusz S.A. nie przechowuje środków pieniężnych ani instrumentów finansowych. Aktywa naszych Klientów są przechowywane przez bank depozytariusz. Nie uczestniczymy też w procesie transferu środków pieniężnych pomiędzy Klientem a bankiem depozytariuszem. Klienci samodzielnie opłacają zlecenia nabycia przelewając środki ze swojego rachunku bankowego na rachunki bankowe poszczególnych funduszy.

0% opłat, 100% inwestowania

Miej świadomość za co płacisz. Nie pobieramy opłat i nie mamy ukrytych kosztów. Prowadzenie konta, zakup, sprzedaż i zamiana funduszy oraz usługa doradztwa inwestycyjnego są bezpłatne.

Już od 100 zł

Wystarczy 100 zł, żeby rozpocząć inwestowanie na KupFundusz.pl. Zainwestuj i przekonaj się, że budowanie swojej niezależności finansowej nie jest wcale takie trudne.

Spróbuj zanim zainwestujesz

Nie bez powodu mówi się, że najlepiej uczyć się na własnych błędach. Strefa treningowa KupFundusz.pl to nic innego jak darmowe narzędzie edukacyjne pozwalające popełniać błędy, które nic nie kosztują. Załóż darmowe konto, wejdź do strefy treningowej KupFundusz.pl i inwestuj wirtualny kapitał w fundusze inwestycyjne. Naucz się inwestować zupełnie bez ryzyka.

 • Narzędzia
 • Fundusze
 • Doradztwo
 • Bezpieczeństwo
 • Brak opłat
 • Dostępność
 • Trening

O KupFundusz.pl

Platforma nowej generacji

Jesteśmy jedną z wiodących na polskim rynku platform internetowych oferujących klientom indywidualnym dostęp do szerokiej gamy funduszy inwestycyjnych. Nasze rozwiązania są nowoczesne i bezpieczne, a jednocześnie przyjazne, intuicyjne i dopasowane do realnych potrzeb klientów. Platforma oferuje pełne spektrum danych oraz najlepsze w branży narzędzia do wyboru i analizy funduszy.

Wszystkie funkcjonalności powstały przy współpracy z Analizami Online - firmą analityczną i opiniotwórczą działającą na polskim rynku funduszy już od 17 lat.

Więcej o Analizy Online S.A.

Administratorem platformy KupFundusz.pl jest firma KupFundusz S.A., zarejestrowana w Rejestrze Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000644201 w wyniku przekształcenia spółki Analizy Direct Sp. z o.o. (wcześniejsza nazwa: TEMPLAR Wealth Management Sp. z o.o.) w spółkę akcyjną. Kapitał zakładowy spółki wynosi 650 000,00 PLN, numer NIP 676-23-15-449, REGON 120186954. Adres: ul. Hrubieszowska 6A, 01-209 Warszawa KupFundusz S.A. posiada zezwolenie na prowadzenie działalności w zakresie pośredniczenia w zbywaniu i odkupywaniu jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych oraz tytułów uczestnictwa w funduszach zagranicznych na podstawie decyzji Komisji Nadzoru Finansowego numer DPF/4031/17/11/U/07/AS z dnia 4 lipca 2007 roku. Dokumenty spółki: Licencja KNF, Aktualny KRS, Umowa spółki Spółka została utworzona i działa zgodnie z ustawą o funduszach inwestycyjnych, rozporządzeniem Ministra Finansów oraz innymi przepisami regulującymi działalność dystrybutorów jednostek funduszy inwestycyjnych.